Author: G***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好看,假髮的髮質真的變好像真髮比自己的頭髮都美,唯一缺點頭頂及瀏海很貼如果蓬一點就更自然
顏色: 棕色
Price: NT$319
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 224 g |
| 長度 | 56 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2302200999377495 |
Author: G***u
Date:
Review: 好看,假髮的髮質真的變好像真髮比自己的頭髮都美,唯一缺點頭頂及瀏海很貼如果蓬一點就更自然
顏色: 棕色
Author: s***n
Date:
Review: 佩戴舒适: 舒服 易穿戴: 好穿戴 CP值高: 會再回購
顏色: 棕色
Author: s***n
Date:
Review: 尺寸剛好 會再回購
顏色: 棕色
Author: s***n
Date:
Review: 尺寸剛好 回購了好幾次了
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.